Prelínací Banner eshopu Prelínací Banner eshopu
 

OBCHODNÉ PODMIENKY

1. Tieto obchodné podmienky upravujú obchodné vzťahy medzi prevádzkovateľom elektronického obchodu spoločnosťou PANACEA CAR, s.r.o., Prielohy 693/3, 010 07 Žilina, IČO:36432253 /ďalej len predávajúci/ a obchodnými partnermi / ďalej len kupujúci/. Tieto obchodné vzťahy sa ďalej riadia obchodným zákonníkom.

2. Návrh zmluvy – objednávka

1. Kúpna zmluva na základe ktorej je realizovaný predaj tovaru predávajúcim kupujúcemu vzniká na základe potvrdenia objednávky .Objednávka môže byť elektronická, písomná alebo telefonická, a musí obsahovať konkrétne údaje o názve tvaru, technickú špecifikáciu a všetky údaje v súlade s obchodným zákonníkom.

2. Odoslaná objednávka je záväzná.

3. Zmeny a dodatky k objednávke majú platnosť len v prípade obojstranného potvrdenia kupujúcim aj predávajúcim.

4. V prípade neprevzatia doručeného tovaru hradí kupujúci oprávnené náklady vzniknuté predávajúcemu v plnej výške.

3. Ceny a záruka na tovar

1. Ceny tovarov sú záväzné až do doby ich zmeny a platia pri objednávke cez náš elektronický obchod. Z dôvodu úspory nákladov a času pri vybavovaní objednávky elektronicky, sa cena tovaru zakúpeného cez e-shop nemusí zhodovať s cenou na predajni.

2. Uvedené ceny sú konečné vrátane DPH.

3. K cene tovaru je pripočítané poštovné, ktorého výška je uvedená pri objednávke (v rámci celej SR - 5,99 € s DPH). Celkovú platbu dobierky uhradí zákazník pri prevzatí dobierky.

3. Záruka na tovar je 2 roky.

4. Platba za tovar

Platba za tovar objednaný prostredníctvom elektronického obchodu je realizovaná prostredníctvom zásielkovej spoločnosti UPS formou dobierky alebo v hotovosti pri osobnom odbere.

5. Dodanie tovaru

1. Dodanie tovaru zabezpečuje expresná zásielková služba UPS na adresu určenú v objednávke alebo osobne prevzatím po dohode s predávajúcim v prevádzke PANACEA CAR, s. r. o., Prielohy 693/3, 010 07 Žilina-Solinky.

3. Dodacia doba tovaru je od 24 hodín do 20 pracovných dní podľa skladových zásob.

4. V prípade dlhšej dodacej doby ako 10 pracovných dní je predávajúci povinný kontaktovať kupujúceho.

5. Pri dodaní tovaru je kupujúci povinný skontrolovať dodaný tovar a prípadné mechanické poškodenie písomne zaprotokolovať s kuriérom zásielkovej služby a neodkladne informovať predávajúceho.

6. Za mechanické poškodenie zistené po prevzatí tovaru predávajúci nezodpovedá.

6. Odstúpenie od zmluvy /zásielkový obchod/

1. V zmysle ustanovenia § 12 zákona o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji (zákon č. 108/2000 Z. z.) má kupujúci právo od takto uzavretej kúpnej zmluvy odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 7 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru. Toto právo má kupujúci aj v prípade, ak si tovar objednaný prostredníctvom internetu vyzdvihol osobne priamo u predajcu.

2. V prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy podľa bodu 6.1, aby kupujúci v uvedenej lehote doručil list o odstúpení od zmluvy predávajúcemu.

3. Vrátený tovar nesmie byť použitý ani poškodený, musí byť v pôvodnom obale a pri jeho vrátení je potrebné doložiť doklad o kúpe tovaru.

4. Náklady na vrátenie tovaru hradí v plnej výške kupujúci.

7. Ochrana osobných údajov

1. Súkromie kupujúceho je zo strany predávajúceho plne rešpektované. K poskytnutiu našich služieb potrebujeme poznať niektoré Vaše údaje.

2. Registráciou v elektronickom obchode doplnkydoauta.sk súhlasíte so zhromažďovaním a použitím Vašich osobných údajov a údajov o Vašich nákupoch.

3. Tieto dáta sú chránené a zaručujeme Vám, že nebudú poskytnuté tretím osobám.

4. Náš internetový obchod si vyhradzuje právo ustúpiť od záruky bezpečnosti v prípade napadnutia serveru neznámym páchateľom (hackerom). Iba v takom prípade neplatia vyššie uvedené pravidlá manipulácie s dátami.

GUMOVÉ ROHOŽE Frogum

PUKLICE za SUPER ceny

Lepšia cena
Ak ste niekde našli lepšiu cenu na niektorý náš produkt, dajte nám o tom vedieť!

Názov produktu:

Info o lepšej cene:

Kontrolný reťazec:

diskusia
Prosím opíšte len červené znaky.